Facebook Twitter Google+ Youtube Pinterest
Ulusal Şair Ve Yazarlar Birliği
Son Dakika
Genel Haberler591 Okuma     21.12.2015 - 00:00:00

Eskişehirli Şairler Ödüllerini Aldı

Eskişehirli şairlere, Antalya’da düzenlenen ’’Uluslararası Antalya Avrasya Şairleri ve Sanatçıları Buluşması’’nda verilen ödülleri takdim edildi.

Eskişehirli Şairler Ödüllerini AldıEskişehirli şairlere, Antalya’da düzenlenen ’’Uluslararası Antalya Avrasya Şairleri ve Sanatçıları Buluşması’’nda verilen ödülleri takdim edildi.
Eskişehir Şairler, Yazarlar, Ozanlar Derneği (EŞYODER) Başkanı Ertuğrul Şakar ve bazı üye şairler, bir süre önce Antalya’ya giderek uluslararası etkinliğe katılmışlardı. Katılımcı şairler, Türk Dünyası Geleneksel Büyük Şölen’de kendi yazdıkları Eskişehir şiirlerini okudular. Eskişehirli şairler şölende stant açtılar ve kendi şiir kitaplarını sergileyip okuyucularına imzalayarak verdiler.
Dernek Başkanı Şakar, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "EŞYODER Dernek üyesi şairler olarak, Antalya’da tertiplenen Uluslararası Antalya Avrasya Şairleri ve Sanatçıları Buluşması’na katıldık. Derneğimize üye şairler, Eskişehir ile ilgili şiirlerini okudular ve Antalya’da büyük şölende Eskişehir havasını estirdik. Şairlerimiz okudukları şiirlerden dolayı sertifika ödülünü kazandılar ve derneğimizde düzenlenen törende bu ödülleri şairlerimize takdim ettik’’ dedi.

Haber Kaynağı: Milliyet Gazetesi